AKTUÁLNĚ

SBÍRKA NA AUDIOKNIŽNÍ POCTU PARAŠUTISTŮM

Jak už víte z dřívějších zpráv, případně z rubriky Připravujeme, na květen letošního roku chystáme naprosto unikátní titul. Audioknihu Doskočiště Protektorát, která přinese napínavé osudy 28 parašutistů z výsadků za II. světové války. Autorkou zcela mimořádného díla je historička Jitka Neradová, které se pro knižní verzi podařilo získat fotografie každého ze zmíněných odbojářů. Proto jsme se rozhodli rozšířit zvukovou verzi o tištěnou fotografickou přílohu s portréty hrdinů a jejich zařazení do konkrétních výsadků. Vznikne tak jakási zvukově – obrazová encyklopedie, částečně snad i odkaz příštím generacím. Text načetli Simona Postlerová a Martin Zahálka, hudbou tradičně opatřil Raven.

Tato verze ale přináší výrazně vyšší náklady na výrobu. Proto jsme se rozhodli obejít distribuční provize a pokusit se od zájemců o audioknihu získat peníze přímo. Pomocí portálu hithit.cz vytváříme sbírku, jejíž naplnění nám umožní vytvořit výpravnější obal a vzdát tak hold 28 odvážným mladíkům z období okupace.

Pro ty, co nemají s podobnou formou spolupráce zkušenosti, jsou podstatné tyto body:

1. Nechceme dar ani almužnu. Sami si určíte výši příspěvku vybráním jedné z nabízených odměn. Máte-li například zájem jen o naše CD, získáte ho o 50 Kč levněji než v obchodě a celá částka jde k nám, bez podílu pro distributora a prodejce. Audioknihu vám navíc sami doručíme v průběhu května.

2. Pokud nedosáhneme cílové částky, celá vaše platba se vrací na váš účet a pro audioknihu si zkrátka musíte zajít do svého oblíbeného obchodu. Riziko je tedy naprosto nulové, můžete jen ušetřit. Navíc s pocitem přispění na dobrou věc.

Přímý vstup na uvedený portál najdete zde: https://www.hithit.com/cs/project/4748/doskociste-protektorat-pocta-parasutistum .
Na dosažení cílové částky máme pouze 45 dnů. Pomozte nám proto šířit tento odkaz mezi své kamarády a známé. Dokážeme to. Děkujeme!